10x České revoluční nano roušky z certifikovaného materiálu FFP2

Kód: 75
3 hodnocení
Značka: Nano2health
325,49 Kč 269 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
31.5.2023

Rouška Nanovia Mask 99,97 poskytuje ochranu před všemi vzduchem šířenými viry, bakteriemi a částicemi od velikosti 100 nm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky větší hustotě vláken a tudíž menší velikosti otvorů je zajištěna mechanická zábrana, zachycující mnohem menší částice, než je běžné u standardních roušek. Nejvyšší účinnost je zajištěna také díky náboji na povrchu vláken, který přitahuje i ty nejjemnější částice. Funkční vlastnosti použité nanotextilie jsou ohledně záchytu viru COVID 19, která je zde 99.97%, absolutně srovnatelné s požadavky na respirátory třídy FFP3, což činí naši nanoroušku unikátním produktem.

Materiál potažený nanovlákny je plně funkční po dobu minimálně 12 hodin

Filtrační vrstva z nanovláken představuje mechanickou bariéru proti pronikání virů, bakterií a malých pevných částic. Filtrační funkce je ve srovnání s běžnými lékařskými maskami stabilnější a dlouhodobější. Filtrace ve standartních rouškách funguje na principu elektrostatického náboje, který „přitahuje“ nečistoty a brání jim v proniknutí přes masku.

Postupným zvlhčováním a vydechováním vodní páry se účinnost běžné masky postupně snižuje (ztráta elektrostatického náboje). Tato negativní vlastnost je u roušky Nanovia Mask 99,97 plně eliminována.

Rouška Nanovia Mask 99,97 poskytuje ochranu minimálně 12 hodin s plnou účinností filtru. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nano roušky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: