20x Singclean COVID-19 Antigen Test Kit z nosohltanu, nosu nebo krku

Kód: 1516
Neohodnoceno
Značka: Singclean®
ZDARMAZDARMA
SINGL 1
780 Kč 780 Kč bez DPH
Skladem
  • Antigenní test jednoduše spolehlivě vyhodnotí přítomnost viru COVID-19 v sekretu z nosu, krku nebo nosohltanu a tím odhalí infekci i v počátku nemoci.
  • Funguje na základě metody koloidního zlata

Detailní informace

Detailní popis produktu

Před testováním nechejte testovací kazetu, vzorek a pufr pro extrakci antigen při pokojové teplotě (15-30 °C).

Vyjměte testovací kazetu z uzavřeného fóliového sáčku a použijte ji co nejdříve. Nejlepších výsledků bude dosaženo, pokud je test proveden do jedné hodiny.
Umístěte testovací zařízení na čistý a rovný povrch.

Postup testu:

A - Stěr z nosu
Odstraňte sekrety na povrchu přední nosní dutiny, aby byla hlava mírně nakloněná a jemně a pomalu zasuňte odběrovou štětičku do přední dutiny nosní(nosní dírky) a několikrát otočte pro správný odběr epiteliálních buněk z hlenu. Zůstaňte několik sekund pro vstřebávání sekretů a poté jemným točením vytáhněte štětičku.

B - Stěr z krku
Při výtěru z hrdla zcela zaveďte sterilní odebírací štětičku dodaný v soupravě do oblasti zadní stěny hltanu, tonzil a dalších zanícených oblastí. Dbejte, abyste se štětička nedotýkala jazyka, tváří a zubů.

Umístěte zkumavku na extrakci antigenu na pracovní stůl.Umístěte lahvičku s pufrem pro extrakci antigenu svisle dolů, stlačte lahvičku, aby pufr odkapával volně do extrakční zkumavky, aniž byste se dotkli okraje zkumavky, a přidejte 6 kapek (asi 200 µl) do extrakční trubice.

Vložte tamponový vzorek do extrakční zkumavky s předem přidaným s pufrem pro extrakci antigenu a přibližně 10krát otáčejte tyčinkou s tamponem. Přitlačte hlavu tamponu ke stěně zkumavky, aby se uvolnil antigen v tamponu, a poté jej nechte asi minutu stát.

Nainstalujte odkapávač na extrakční zkumavku a pevně ji uzavřete a nechejte asi 1 minutu stát.


Otevřete sáček z hliníkové fólie a vyjměte testovací kazetě, přidejte 3 kapky (přibližně 100 µl) do otvoru pro vzorek na testovací kazetě (nebo přidejte 100 µl pomocí pipety) a spusťte časovač.

Čekejte než se objeví barevná čára (T). Výsledek by měl být přečten za 15 minut. Výsledek neinterpretujte po 20 minutách.

  • Délka testování 10 - 15 minut.
  • Citlivost: 93,94 %.
  • Specificita: > 99 %.

Není potřeba žádné vybavení, snadná obsluha: rychle získáte výsledky a je jasné zda jste infikován nebo ne.Výsledky jsou přesné: Podle linie C, linie T určete, zda je infikována nebo ne.

1. Negativní: kontrola (C) 2. Pozitivní: kontrola (C) + testovací linie (T) Neplatný výsledek: žádná kontrolní linie

Proužek na pozici C a T pozitivní
Proužek na pozici C negativní
Proužek na pozici T neplatné nebo žádný proužek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: